Pińczów - wiadomości z Pińczowa, firmy, imprezy, noclegi, zabytki, atrakcje turystyczne, katalog firm - Portal regionalny.

Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

4-6 września dni otwarte w firmie FOX - prezentacja najnowszych osiągnięć techniki grzewczej i sanitarnej. Super PROMOCJE!

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 12451 razy)

Budując dom poszukujemy rozwiązań, które zagwarantują nam komfort mieszkania. Dotyczy to przede wszystkim doboru ogrzewania i techniki sanitarnej. Profesjonaliści zaprezentują najnowsze rozwiązania i fachowo doradzą. więcej»

TAGI: fox, ogrzewanie, technika sanitarna, piece

Busko: Tragedia rodzinna. Nie zyją dwie osoby

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 6164 razy)

Dziś wieczorem, w jednym z bloków w centrum Buska-Zdroju doszło do tragedii. Nie znamy jeszcze szczegółów. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, mężczyzna zabił kobietę, a następnie popełnił samobójstwo. więcej»

TAGI:

Konopie indyjskie u nieletnich, między innymi u ... 13 - latka

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 46 razy)

W czwartek 28 sierpnia pińczowscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali pięciu młodych mężczyzn w wieku od 13 do 17 lat u których zabezpieczono, jak wstępnie ustalono ziele konopi indyjskich oraz susz tej rośliny. więcej»

TAGI:

Poloneza czas zacząć!

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 341 razy)

4 września, dokładnie 100 dni przed finałem XIV edycji SZLACHETNEJ PACZKI, zatańczmy wspólnie POLONEZA na głównych placach i ulicach 16 miast wojewódzkich! Będziemy świętować zbliżający się egzamin dojrzałości polskiego społeczeństwa oraz oficjalny początek REKRUTACJI DRUŻYNY SUPERW! więcej»

TAGI: szlachetna paczka, pomoc, wolontariat, wolontariusze

Telewizja

Kwiaty na mogile kpt. Andrzeja Brzuchala Sikorskiego

33. Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasną Górę

Barwy Miasta 2014: JAM BMX - zawody na BMX - Best Tricks

Barwy Miasta 2014: Break-Dance - Bitwy eliminacyjne 2 vs. 2

Barwy Miasta 2014: Break-Dance - Bitwy finałowe

Sobótki 2014 w Nowym Korczynie cz. 1

więcej

Sport

Rajd Rowerowy 'Rowerem przez Ponidzie'

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "G5" zaprasza na III edycję Rajdu Rowerowego "Rowerem przez Ponidzie", który odbędzie się 7 września 2014r. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Wernisaż wystawy: Nie lękajcie się młodości - Jan Paweł II i młodzi

Zapraszamy do udziału w wernisażu wystawy zdjęć i filmów pt."Nie lękajcie się młodości - Jan Paweł II i młodzi", który odbędzie się 4 września 2014 o godzinie 14:00. więcej»

więcej

Polityka

Wybory 16 listopada. Donald Tusk podpisał rozporządzenie

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 16 listopada - ewentualna 2 tura 30 listopada. Premier Donald Tusk podpisał dziś rozporządzenie. 27 sierpnia rozporządzenie ma zostać opublikowane w Dzienniku Ustaw i od tego dnia formalnie ruszy kampania wyborcza. więcej»